کیان ایده  - تولید روغن آفتابگردان و روغن نارگیل در کیان ایده
کیان ایده  - تولید روغن کنجد در کیان ایده
کیان ایده  - تولید انواع روغن های گیاهی در کیان ایده
کیان ایده  - ما در کیان ایده مراقب قلب شما هستیم
کیان ایده  - در مورد فواید روغن کنجد چه می دانید
کیان ایده  -

ما در کیان ایده مراقب قلب شما هستیم

روغن های طبیعی گیاهی از جمله داروهای طبیعی و پرخاصیتی هستند که امروزه استفاده از آن ها برای درمان و تسکین بسیاری از بیماری های جسم و روح توسط درمانگران شیوه های درمانی طبیعی توصیه و تجویز می شود. این روغن ها که از دانه، مغز، میوه و پوست آن ها تهیه می شود امروزه به صورت موضعی و خوراکی برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همکاران ما در کیان ایده افتخار دارند که تولید کننده انواع روغن های گیاهی برای شما هموطنان گرامی می باشند .

محصولات شرکت کیان ایده

افتتاح وب سایت ویژه فروش روغن های گیاهی

شرکت کیان ایده در راستای اطلاع رسانی و خدمات رسانی بهتر به مشتریان خود اقدام به راه اندازی وب سایتی ویژه معرفی و عرضه روغن های گیاهی نمود.

عرضه مستقیم روغن کنجد در وب سایت کیان ایده

شرکت کیان ایده اقدام به عرضه مستقیم روغن کنجد بصورت جزئی و کلی از طریق وب سایت خود نمود.

تولید دستگاه روغن گیری کنجد

شرکت کیان ایده اقدام به تولید دستگاه روغن گیری کنجد نمود . این دستگاه با قابلیت های منحصر به فرد می تواند کمک شایانی به تولید کنندگان گرامی بنماید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص این دستگاه می توانید به وب سایت مخصوص ماشین سازی شرکت کیان ایده مراجعه نمایید.

تولید روغن های گیاهی آفتابگردان ، بادام و نارگیل توسط شرکت کیان ایده

شرکت کیان ایده در راستای گسترش فعالیت خود اقدام تولید روغن های گیاهی آفتابگردان ، بادام و نارگیل نمود .این روغن ها از سالم ترین محصولات و با دقت و حساسیت بالا تولید می شوند . ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات از افتخارات و اهداف اصلی شرکت کیان ایده می باشد.